FAMILIE & GJENBRUKSMARKED 30/31 AUG

FAMILIEHELG & GJENBRUKSMARKED 30 & 31 AUGUST KL 11-16 Familievennlige aktiviteter: ponniridning, drop-in keramikkurs, hagerebus, snekkerverksted og gullgraving!
Velkommen til Familiehelg og Gjenbruksmarked på Bekkelund Gård!
Vi er glade for å kunne gjenta suksessen med å åpne gården vår for deg og din familie! Bli med på en helg full av morsomme aktiviteter og hyggelig stemning i vakre Vollen i Asker. Her kan du glede deg til:
Familievennlige aktiviteter:
Ponniridning for de små
Drop-in keramikkurs – kreativt for både voksne og barn
Hagerebus
Gullgraving og lek i hagen for store og små
Gårdskafé:
Ta en pause i vår koselige gårdskafé, hvor vi tilbyr:
God gårdsmat for store og små
Varme og kalde drikker
Ferske bakevarer rett fra vårt lokale bakeri som har vunnet premiering i baker NM.
Stort Gjenbruksmarked og Låvesalg:
Denne helgen arrangerer vi et spennende Gjenbruksmarked! Her finner du:
Fine gjenbruksskatter fra forskjellige boder
Massevis av spennende ting fra vår egen låve – vi tømmer hele låven.
Det er også mange andre som stiller boder med et variert utvalg – kanskje finner du noe du har lett etter!
Ønsker du å ha en egen bod?
Vil du også være med som selger? Denne gangen tilbyr vi gratis bodplass! Det er enkelt å melde seg på – bare book plass via dette skjemaet.
Praktisk informasjon:
Tidspunkt: Lørdag 30 & Søndag 31 August fra 11 - 16 begge dager.
Sted: Bekkelund Gård, Vollen (Linlandveien 8, 1390 Vollen)
Parkering: Vi har dessverre ikke parkering på gården, men følg skilter langs veien. Det er flere offentlige parkeringer i i Vollen Sentrum.
Adkomst: Det er lett å komme hit med bil eller så stopper også bussen rett utenfor, på Arnestad buss stopp.
Vi gleder oss til en koselig familiehelg, og håper vi ser nettopp deg! Kom og skap minner, oppdag skjulte skatter, og nyt en avslappende helg på gården vår.
→ Her kan du lese mer om aktiviteten
Mer om Bekkelund Gård & Keramikk