Bekkelund gård Keramikk
Foto: Bekkelund gård Keramikk

En pause fra hverdagen -en formiddag med kreativ hygge i vakre omgivelser på Bekkelund Gård i Vollen

Velkommen til en formiddag i verkstedet sammen med babyen din! Vi lager fine ting sammen - tallerkner, kopper, veggheng til å henge opp eller noe helt annet. Det er så mye koselig man kan lage med bokstaver/navn og fotavtrykk eller håndavtrykk hvis man vil. Er babyen nærmere 1 år, så kan han/hun få leke litt med leire selv også.

En fin ting å gjøre i permisjonstiden som en avveksling - meld deg på alene eller sammen med noen. Her i Vollen er det så koselig og det er mase fine turområder i området, så kombiner det gjerne med en trille/bæretur etter kurset!

Aktiviteten passer for alle babyer, og barn i barnehagealder - ingen aldersbegrensning. Du må ikke være i barselpermisjon, selvom jeg kaller det barselkurs! (Er dere en hel barselgruppe sammen, så ta gjerne kontakt for å sette opp en dag kun for dere).

Servering: Vi serverer kaffe/te og litt enkel snacks som sjokolade eller godis.

Tid: Onsdag 11. februar kl 10-12

Sted: Verkstedet

Kursholder: Anna

→ Her kan du lese mer om aktiviteten

Mer om Bekkelund Gård & Keramikk
Bekkelund gård Keramikk
Fotokreditt: Bekkelund gård Keramikk
Bekkelund gård Keramikk
Fotokreditt: Bekkelund gård Keramikk